Yükleniyoru Kapat
Gurme Dizayn

Gurme Dizayn

Günümüzde şarküteri benzeri mekanlar, gurme adı altında çok farklı tasarımlarla ve kullanım alanlarıyla hizmet vermektedir. Bu mekanlar çok farklı tasarımlarla ve kullanım alanlarıyla hedef kitleyi etkilemek ve satışları arttırmak amacıyla rekabet etmektedir. Bu sebeple sektörde yer almak istiyorsanız mutlaka gurme şarküteri dizaynı konusunda bazı hususlara dikkat etmelisiniz.

 

Öncelikle dizaynı en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş mekana özel  bir proje ile işe başlamak gerekir. Mekanın ölçüleri ve mimari planı dikkate alınmalı, her metrekare bir amaca hizmet edecek biçimde verimli kullanılmalıdır.  Tasarımda ayrıca estetiğe son derece dikkat edilmeli, marka bütünlüğü oluşturmak adına girişten son noktaya kadar her aşama renk, model, doku olarak bir bütünlük oluşturmalıdır. Ayrıca bu projeye uygun olarak ürün sergilemenizi kolaylaştıran, görsellik açısından dikkat çeken reyon tasarımları, aydınlatma tavan ve duvar dekorları ile gurme şarküteri dizaynında yerleşime, estetiğe ve kullanılışlı olmaya azami ölçüde önem verilmelidir.

 

Çalışmalarımız ile hem mekanınız görsel açıdan zengin ve şık bir görünüme kavuşmuş olacak hem de müşterileriniz için alışveriş yapmanın kolay ve keyifli olduğu ve çıkmak istemeyecekleri bir mekana kavuşmuş olacaksınız.

En güzel gurme dizaynına CMC Reklam Mimarlık ile uygun fiyatlara ulaşacak, kaliteyi uygun fiyata satın almanın keyfini yaşayacaksınız.