Yükleniyoru Kapat
Mağaza Dizayn

Mağaza Dizayn

Mağazacılık sektörü her gün kendini yenileyen bir yapıya sahiptir. Bu nedenle teknolojik ve tasarımsal tüm değişikliklerden ilk önce nasibini almaktadır. Bu sebeple bizler de mağaza dizaynı konusundaki tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Türkiye ve Dünya’ya ayak uyduran dizayn, tasarım ve uygulamaları yapmaktayız. Ayrıca mağaza dizaynı uygulamalarımızı ileriye dönük yapıyoruz. Öyle ki ileri zamanlarda istenildiği zaman günceli yakalayabilmeniz gerekir. Bu yüzden de dizaynın kolayca değiştirilip düzeltilebilecek kapasitede olması gerekir.

Mağaza tasarımı yapılma esnasında tüm detaylar müşteri ile paylaşılır. Ve tüm detaylarda karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra uygulama işlemine başlanılmaktadır. Dekomika Dizayn her zaman sektörünüzle alakalı tüm gelişmeleri takip eder. Tüm gelişmelerden haberdar olduğu için de tasarım ve uygulamalarımız son teknoloji, şık ve modern yapıya sahip olacaktır.

Mağaza dizayn firması olarak yeni yapılacak veya kurulacak mağazalar için projeler yapıyoruz. Ayrıca tadilata girecek olan mağazalar için de çalışmalar yapmaktayız.

CMC Reklam Mimarlık ailesi olarak İnsanları büyüleyen, kafa dinleyebilecekleri, huzur içerisinde paylaşımlarda bulunacakları modern, farklı ve ergonomik tasarımlarımız ile sizlerin hizmetine %100 memnuniyet garantisi sunmaktayız.