Yükleniyoru Kapat
Manav Dizayn

Manav Dizayn

Manav reyonu; sebze ve meyveleri müşterilerinizin alması için tasarlanmış sergi tezgahlarıdır. Bu tezgahlar ne kadar kullanışlı ve kaliteliyse, müşterilerinizden geri dönüş de o kadar olumlu olur. Dekomika Dizayn olarak bizler, manav reyonu tasarımı yaparken her türlü faktör ve etkeni hesaplıyoruz. Ayrıca manav reyonu imalatı yapmaktayız.

Manav reyonlarımızı tasarlarken her şeyi dikkate alırız. Örneğin mevsimsel meyveler için özel geliştirmeler yaparız. Böylece sizin bunlara ayırdığınız alanı en iyi şekilde kullanmanızı amaçlarız. Buna uygun uygulamalar yaparız. Bu sayede müşteriler aradıklarını kolayca bulur ve kolayca alışverişlerini yapabilirler. Ayrıca meyve ve sebzelerin ömrünü uzatmanın yollarından biri de buna uygun reyon olmasıdır. Bu yüzden de tasarım ve uygulamalarımızı yaparken buna dikkat ederiz. Böylece meyve sebzelerin ömrünü uzatacak, ezilmelerini veya çürümelerini engelleyecek çözümler üretiriz.

Manav tezgahı yapan firma dendiğinde ilk akla gelen firmayız. Her zaman tecrübe, tasarım, dizayn ve uygulama konusunda öncü firmayız. “Manav reyonu yaptırmak istiyorum” mu diyorsunuz? Ya da “manav bölümü tadilatı yaptırmak” mı istiyorsunuz? Öyleyse bizimle iletişime geçiniz. Size en faydalı manav reyonunu en uygun fiyatlara yapalım.