Yükleniyoru Kapat
Unlu Mamüller Dizayn

Unlu Mamüller Dizayn

Pastane Fırın Unlu Mamülleri DizaynSofralarımızın vazgeçilmezi olan fırınlar, pastaneler bizlerinde en fazla ziyaret ettiği ve kimi zaman oturduğu karnımızı duyurduğu sıcak mekanlardır. Siz müşterilerinize ferah kullanılabilir şık mekanlar sağlamak istiyorsanız CMC MİMARLIK ile iletişime geçiniz. Biz iç mimarlarımız eşliğinde mimmari bir bakış açısıyla mekanlarınızın her birim alanını en kullanışlı şekilde dizayn ediyoruz.

Büyük titizlikle hazırlanarak müşterilerinizin beğenisine sunulan unlu mamüller, büyük marketler için olmazsa olmaz bölümlerden biridir. Unlu mamüller reyonunun ürün sergileme açısından hem kullanışlı hem de sağlığa uygun malzemeden olması gerekmektedir.

Gerek sadece fırın dizaynı gerekse market içerisindeki fırın unlu mamüller bölümünü dünya sağlık örgütü sağlık stadartlarına uygun kullanımda titizlikle dizayn ediyoruz.

Sağlık için en uygun çözüm ahşaptır.CMC MİMARLIK Dizayn, yerinize ve satacağınız unlu mamüller çeşidine göre farklı şekillerde reyon imalatlarıyla, doğru ve hızlı çözüm sunmaktadır. Ahşabın sıcaklığıyla birlikte reyonunuzun kullanımına ve görünümüne kattığı değerle farklı alanlar oluşturun.